Kompleksinių veiklos analitikos principų ekspertinės žinios

 

Kartais įmonės ir organizacijos, investavusios dideles lėšas į informacinių sistemų diegimą prarandą dalį naudos, nepanaudodamos visų informacinėse sistemose esančių duomenų. Duomenų įvedimo, struktūrizavimo procesai, kuriems naudojamas darbuotojų laikas, turi sukurti maksimalią pridėtinę vertę, todėl privalu, kad informacinų sistemų duomenų išgavimo, transformacijos, pateikimo įrankiai leistų pasiekti informaciją greitai, patogiai, reikiama vartotojui forma. Duomenų patikimumas ir teisingumas taip pat turi būti kontroliuojamas, kad duomenų pateikimo formos (ataskaitos) būtų lanksčios, lengvai keičiamos pagal vartotojų poreikius.

 

Įmonės profesionalai yra ne tik puikiai susipažinę su informacinių technologijų priemonėmis ir produktais, skirtais informacijos išgavimo, transformacijos autmatizavimui ir informacijos atvaizdavmui, tačiau gali pasiūlyti konsultacines paslaugas, susijusias su reglamentuotų Lietuvos VSAFAS (Viešojo Sektoriaus Apskaitos ir finansinės atskaitomybės standartų) ataskaitų bei finansinės atskaitomybės ataskaitų rengimu, duomenų parengimu ir pateikimu į Viešojo sektoriaus apskaitos ir ataskaitų konsolidavimo informacinę sistemą. Mūsų ekspertai gali atlikti veiklos analitikos sistemos auditą, suformuoti reikalavimus veiklos analizės rodiklių (angl. Key Performace Indicators) sistemai atsižvelgdami tiek į esamos informacijos struktūrą, kokybę, tiek į veiklos poreikius. Derindami šiuos elementus tarpusavyje, mūsų ekspertai pataria, kokius informacinių technologijų įrankius ar jų derinius tikslinaga naudoti.

InnoForce Group ekspertai turi patirties diegiant informacijos valdymo sprendimus didžiausiose valstybinėse institucijose: tiek realizuojant duomenų analizės modelius, skirtus lanksčiai duomenų analizei, tiek reglamentuotas finansinės atskaitomybės ataskaitas, tiek įvairias veiklos analitines ataskaitas standartinėmis SAP Business Intelligence ir SAP BusinessObjects BI programinėmis priemonėmis. Pažymėtina, kad mūsų ekspertus pasirinko Kazachstano Reaspublikos finansų ministerija, diegdama Strateginių veiklos rodiklių informacinę sistemą.

 

InnoForce Group įgyvendinti projektai: 

KR FM strateginio plano formavimas ir įgyvendinimo kontrolė. Užsakovas – Kazachstano elektroninės komercijos centras, įgyvendinantis projektą KR FM užsakymu;

Muitinės automatizuotos sistemos antrojo etapo (MAIS-2) taikomosios programinės įrangos (TPĮ), skirtos MKK KR FM, vystymas ir užbaigimas (Muitinės kontrolės komitetas prie Kazachstano Respublikos finansų ministerijos)